22.6.2018 / Gösterim Sayısı : 192

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’den İl Müdürlüğüne Ziyaret

#2018 Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’den İl Müdürlüğüne Ziyaret

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ve beraberindeki heyet, Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

19.06.2018 tarihinde gerçekleşen ziyarette Milletvekili Aydemir'i, Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili İsmail Kaya, Müdür Yardımcıları Mustafa Gündoğar, Metin Öztürk, Melikşah Taşkın, Şehzadeler İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Çınar Aydoğan, Yunusemre İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Serdar Mersinli ile Şube Müdürleri kurum önünde karşıladılar.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İl Müdür Vekili İsmail Kaya, Manisa'nın gıda, tarım ve hayvancılık alanlarındaki genel durumu, yapılan çalışmalar, uygulanan ve devam eden projeler, tarımsal destekler ve diğer tarımsal konular ile ilgili olarak detaylı bilgiler verdi. İsmail Kaya, Milletvekili Uğur Aydemir ve beraberindeki heyete yapmış oldukları nazik ziyaretten ve Manisa tarım ve hayvancılığına vermiş oldukları desteklerden dolayı şahsı ve kurum personelleri adına teşekkür etti.

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, ziyaretin sonunda yürütülmekte olan çalışmalar dolayısıyla başarılar diledi ve teşekkürlerini sunarak kurumdan ayrıldı. 


''