SIRANO | ADI VE SOYADI | BÖLÜMÜ | STAJ YAPACAĞI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
1 | Rabia ESMERAY | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
2 | Şeyma MURDAN | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
3 | Emine Gamze ŞAHAN | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
4 | Gaye PORTAKAL | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
5 | Eda BAŞARAN | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
6 | Gizem ALBAYRAK | Gıda Mühendisliği | GIDA VE YEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
7 | Hilal ÜNAL | Bitki Koruma | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
8 | Yüksel YILMAZ | Bitki Koruma | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
9 | Ömer DURUKAN | Bitki Koruma | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
10 | Yeşim DEMİRCİ | Biyomühendislik | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
11 | Hüseyin YILDIZ | Bitki Koruma | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
12 | Ayşe KARATAŞ | Bitki Koruma | BİT. ÜRT. Ve BİT. SAĞ. ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ |
13 | Hatice DELİBAY | Tarımsal Biyoteknoloji | HAY.SAG. VE YET.ŞB.MÜDÜRLÜĞÜ |
14 | Rümeysa ÇİFTÇİ | Laboratuar Teknolojisi | ATTA ŞUBE MÜD.(Laboratuar Birimi) |
15 | Şeyma KAZIKOĞLU | Laboratuar Teknolojisi | ATTA ŞUBE MÜD.(Laboratuar Birimi) |
16 | Bahar GÜVEN | Laboratuar Teknolojisi | ATTA ŞUBE MÜD.(Laboratuar Birimi) |
17 | Aslı Nur KASA | Toprak Bilimi ve Bitki Besleme | ATTA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
18 | İrem GÜRTEKİN | Toprak Bilimi ve Bitki Besleme | ATTA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ |
19 | İsmail YILDIRIM | Tarım Ekonomisi | KOOR. VE TAR. VERİLER ŞB.MÜDÜRLÜĞÜ |
20 | Aysel ÇELİK | Tarım Ekonomisi | KOOR. VE TAR. VERİLER ŞB.MÜDÜRLÜĞÜ |
21 | Ayça DEMİREL | Tarla Bitkileri | ÇAYIR MERA VE YEM BİTKİLERİ ŞB.MD. |
22 | Ümran ÇETİN | Gıda Teknolojisi | AKHİSAR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
23 | Onur DEMİREL | Gıda Teknolojisi | AKHİSAR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
24 | İlayda TÜTÜNCÜ | Tarımsal Biyoteknoloji | AKHİSAR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
25 | Fatih GENÇ | Bitki Koruma | ALAŞEHİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
26 | Deniz AKBAŞ | Organik Tarım | ALAŞEHİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
27 | Atakan KAVALA | Laborant ve Veteriner Sağlık | ALAŞEHİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
28 | Ali Atakan GÜRKAL | Bahçe Tarımı | ALAŞEHİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
29 | Eda Nur YILDIRIM | Laborant ve Veteriner Sağlık | DEMİRCİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
30 | Fadime AKKUŞ | Gıda Teknolojisi | DEMİRCİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
31 | Sema AKALIN | Laborant ve Veteriner Sağlık | DEMİRCİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
32 | Selman ADIYAMAN | Bitki Koruma | GÖRDES İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
33 | Selime TAŞKIN | Tıbbi ve Aromatik Bitkiler | GÖLMARMARA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
34 | Ercüment YAVAŞ | Zootekni | KIRKAĞAÇ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
35 | Ahmethan KARUL | Gıda Teknolojisi | KIRKAĞAÇ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
36 | Vildan AYNA | Laborant ve Veteriner Sağlık | KULA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
37 | Zeynep AYDOĞAN | Laborant ve Veteriner Sağlık | KÖPRÜBAŞI İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
38 | Seda SOYMAN | Bitki Koruma | SALİHLİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
39 | Mevlüt Can ÇETİN | Bitki Koruma | SALİHLİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
40 | Okan SERBEST | Bitkisel ve Hayvansal Üretim | SARIGÖL İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
41 | Ümmühan ÖZEN | Gıda Teknolojisi | SOMA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
42 | Hasan Ali POLAT | Bitki Koruma | SOMA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
43 | Emre KARAKAŞ | Bitki Koruma | SOMA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
44 | Büşra ÇELİKKOL | Bitki Koruma | ŞEHZADELER İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
45 | Ertan ÜNLÜ | Bitki Koruma | ŞEHZADELER İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
46 | Seda DEDE | Gıda Teknolojisi | ŞEHZADELER İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
47 | Kadriye KOÇ | Organik Tarım | ŞEHZADELER İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
48 | Nizamettin TURANÖZ | Bitki Koruma | ŞEHZADELER İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
49 | Ayşe OKUR | Gıda Teknolojisi | TURGUTLU İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
50 | Emine ERİŞ | Bitki Koruma | YUNUSEMRE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
51 | Emre ÖZAY | Bahçe Bitkileri | YUNUSEMRE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
52 | Ayşe ALTINDAĞ | Gıda Teknolojisi | YUNUSEMRE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
53 | Rukiye Sultan COŞKUN | Bitki Koruma | YUNUSEMRE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ |
54 | Fadime BİLER | Organik Tarım | YUNUSEMRE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
|