2.11.2018 / Gösterim Sayısı : 94

Vali Güvençer’ den İl Müdürlüğümüze Veda Ziyareti

#2018 Vali Güvençer’ den İl Müdürlüğümüze Veda Ziyareti

Resmi Gazete’nin 27 Ekim 2018 tarih ve 30578 sayılı nüshasında yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı Atama Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer veda ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda 02.11.2018 tarihinde İl Müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştiren Manisa Valisi Güvençer’i Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne gelişinde İl Müdür Vekili Mustafa Gündoğar, Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın, Yunusemre İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Serdar Mersinli ve Şube Müdürleri karşıladı.

Ziyaretinde birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güvençer, İl Müdürlüğü ile beraber yürütülen çalışmalardan büyük bir mutluluk duyduğunu ve Manisa’dan güzel anılarla ayrılacağını belirtti.

İl Müdür Vekili Mustafa Gündoğar ziyaretin sonunda, Vali Güvençer’e yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı şahsı ve kurum personelleri adına teşekkür etti. Birlikte çalışmış olmaktan dolayı şahsı ve kurum personeli adına mutluluk duyduğunu söyleyerek yeni görevinde başarılar diledi.

''